Ми працюємо для Вас

Бібліотека-філія № 20 села Куяльник


         Село Куяльник до революції було німецьким поселенням, навкруги якого були розкидані невеличкі хутори. В період колективізації німецьких поселенців виселили, а їх будинки зайняли люди з хуторів. Бібліотеки на той час в селі не було. Організували її тільки в 1945 році. Завідуюча клубом Балашова Є. Г. спільно з активом збирала книги по хатах колгоспників. Коли було зібрано біля 1200 примірників, тоді відкрили при клубну бібліотеку. Вже в 1946 році фонд її налічував майже 2500 примірників.


В 1957 році бібліотека стає сільською, яка обслуговує біля 300 читачів з фондом в 6000 примірників книг. Завідувала бібліотекою Ручка Катерина Андріївна. Все своє життя вона присвятила бібліотечній справі. Довгі роки бібліотека була бібліотекою «відмінної роботи», адже Катерина Андріївна була чудовим організатором, проводила велику роботу серед дітей та молоді, користувалася шаною серед односельців, які й зараз згадують  про неї  з теплотою і повагою.В 1996 року бібліотекою завідує Бойко Тетяна Радіонівна. Бібліотека гарно укомплектована. На сьогоднішній день налічується 13500 примірників книг. Відвідують її 570 читачів. Кожного року видається більше 10 тисяч примірників  літератури, проводяться різноманітні масові заходи.


Бойко Тетяна Радіонівна під час нагородження переможців огляду-конкурсу «Бібліотека року-2003»

З 2014 року в бібліотеці працюють 2 працівники.
 За роботу з читачами-дітьми  відповідає Каназірська Марія Василівна, активна, працьовита молода жінка, з досвідом клубної роботи, яка за невеличкий термін встигла змінити на краще дизайн бібліотечної кімнати, розкрити фонд за допомогою яскравих тематичних виставок, залучити до бібліотеки та Інтернет-центру нових маленьких читачів за допомогою цікавих пізнавально-розважальних заходів, створити власний Інтернет-ресурс "Бібліопульс села Куяльник" .

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...