понеділок, 9 листопада 2015 р.

Бібліотечний спаринг. Куяльник в Новоселівки.

  В бібліотечному огляді-конкурсі "Бібліотечний спаринг: бібліотеки-ювіляри на професійному майданчику-2015" випало бібліотекам-ювілярам села Куяльник 70-річчя та села Новоселівка 65-річчя. 03.11.15. першими поїхали з виступом до бібліотеки села Новоселівка бібліотекарі села Куяльник.

 
         Бібліотекарі підготували народознавчу годину "Я люблю Україну!" для юнаків та дівчат села Новоселівка.
                  Завідувач бібліотеки Бойко Тетяна Родіонівна провела  презентацію книжкової виставки "Україно моя, ти одна, як життя".

                    Бібліотекар Марія Каназірська запросила старшокласників стати      учасниками літературного конкурсу "Україна єднає усіх". 
               Справжнє пожвавлення та щиру зацікавленість молоді викликали конкурс "Люстерко" - "Що я зробив би, якби став президентом?" та гра-пантоміма "Відгадай слово". 
        Залюбки слухали вірші та пісню про Україну у виконанні дівчат з Куяльника Голуб Марини та Козаченко Олени.
Коли мова зайшла про сало, без якого в різному вигляді неможливо уявити ні святкового, ні буденного столу українця, усіх присутніх пригостили шматочками чорного хліба з салом.

             
На Україні їдять сало,
Не багато і не мало.
Товщина – на шість пальців,  
І картопелька на смальці.  

"Без калини нема України, без народу країни нема." Бібліотекарі закликали любити її і робити все необхідне для процвітання нашої Батьківщини, щоб вона  була в майбутньому такою гарною, як  калина.  Маємо дуже велику надію, що саме ви зміцните нашу державу, саме ваше покоління буде цінувати і прославляти її, адже в Україні є чим і ким пишатися.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...