субота, 28 жовтня 2017 р.

Пам'ятаємо,Славимо,Вшановуємо

Гула, стогнала і ревла земля,
Сивіли в горі мати і кохана.
    В огні була Вкраїнонька моя —
  Була війна жорстока і кривава.
       День визволення України в нашій країні відзначають щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання  військ нацистської Німеччини за межі України.
  26 жовтня, на  передодні Дня визволення України від немецько-фашистських загарбників,в 10-му класі Куяльницькії ЗОШ бібліотекарями сільської бібліотеки було проведено патріотичну годину «Памятаємо,Славимо,Вшановуємо!».

 Тетяна Родионівна нагадала дітям важливі факти і події тих страшних днів які дають змогу прослідкувати життя нашої країни в роки війни.                                                                                                                                                                                                                           Битва за визволення України тривала 680 діб. Вона входить в ряд найбільш вирішальних операцій у  німецько-радянській війні і стала найважливішим етапом на шляху до перемоги над нацизмом.
  
  У ході визволення України – протягом січня 1943 – жовтня 1944 років на території України радянськими  військами проведено 15 наступальних операцій, із них 11 стратегічних і 4 фронтові.
На окупованій території країни загинуло 5,5 млн. осіб, у тому числі майже 4 млн. мирних жителів, до Німеччини було вивезено приблизно 2,2 млн. наших побратимів.
На території України цілком чи частково було зруйновано понад 700 міст і 28 тисяч сіл, близько 10 мільйонів людей залишились без даху над головою, знищено понад 16 тисяч промислових підприємств.
   В ході війни бойовими нагородами було відзначено близько 2,5 млн. воїнів-українців.                                                                                             
До уваги дітей була запропонована добірка книг на військову тематику.Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...