вівторок, 28 січня 2020 р.

Чорні крила голокоста

                                           27 січня


    Голокост - це геноцид єврейської раси в роки Другої світової війни. Він досяг неймовірного розмаху загинуло понад 6 млн. євреїв. Саме 27 січня 1945 року Червона армія визволила перший і найбільший гітлерівський концтабір Аушвіц (польська назва - Освенцім).   Тільки тут, в 70 км від Кракова, за роки війни - з 41-го по 45-й - було вбито більше 1,4 млн осіб, з яких 1,1 млн були євреями. На момент звільнення радянськими солдатами в концтаборі містилися 3 тис. євреїв. Саме цей табір вважається головним символом Голокосту.

  Голокосту зазнали й інші групи людей: поляки, радянські військовополонені, смертельно хворі, гомосексуалісти-чоловіки, інваліди... Гітлерівська ідеологія підносила голокост як очищення арійської нації.В   бібліотеці 28 січня пройшов відеоперегляд "Чорні крила Голокосту".     Ознайомили читачів з історичними та художніми книгами про ці жахливі події.Дітям також запропоновано переглянути художній фільм  "І все освітилось".
"Молодий  житель Америки (Елайджа Вуд) вирішив знайти невідому жінку на фото, яка врятувала від смерті його дідуся ще в далекі часи Другої світової війни в одному з українських сіл. Сам наш герой єврейського походження. І ось він пускається в цю пригоду з головою."


Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...