четвер, 3 листопада 2022 р.

Творчість крізь призму душі і серця
      3 листопада українська письменниця, ілюстраторка, сценаристка Ірен роздобудько святкує свій 60-річний ювілей.  Перу письменниці належить більше 30 романів різного жанру.  Ірен Роздобудько лавреатка та переможниця ( літературних конкурсів "Коронація слова", переможниця "'Ґранд-Коронація". Відзнака "Золотий письменник України"(2012). 


 У бібліотеці села Куяльник  до дня народження української письменниці Ірен Роздобудько підготували книжкову виставку "Творчість крізь призму душі і серця".

Одні із самих цікавих книг:


- "Ранковий прибиральник"(його історія - це історія ранкового прибиральника в мальтійському готелі, на екзотичному острові у Середземному морі...)


-"Прилетіла ластівочка"- запрошує читача дізнатися правду про знамениту мелодію і загадкове вбивство геніального українського композитора.   
- "Ґудзик"
 "Шості двері" та інші. 

    Роздобудько Ірен Віталіївна народилася 3 листопада 1962 року у Донецьку. Закінчила факультет журналістики Київського Національного Університету. Працювала у Донецькому відділку ТАРС-РАТАУ телеграфісткою, у багатотиражці Донецького металургійного заводу, журналістом та диктором радіогазети.
З 1988 року живе в Києві.  Перший детективний роман  “Пастка для жар-птиці” вийшов у 2000 році. Ім’я авторки стало відомим серед широкої публіки. Твір здобув другу нагороду на конкурсі “Коронація слова”.

  Письменниця пише книги «Ескорт у смерть» (2002, 2007), «Він: Ранковий прибиральник. Вона: Шості двері» (2005), «Ґудзик» (2005, 2011), які теж захоплюють читачів.

   Перш ніж стати письменницею, Ірен працювала шпрехшталмейстером у цирку – оголошувала вихід акторів на арену, офіціанткою, кухарем, відеоінженером у кіносалоні, Снігуронькою у комерційній фірмі,  журналісткою жіночих журналів “Караван історій”, “Наталі”.
Письменниця вишиває бісером картини та ілюструє книги, вміло грає на гітарі.

Переможниця літературних конкурсів «Коронація слова» 2000, 2001 і 2005 років.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...